NCR200KR-73-12R
MFR.Part #
NCR200KR-73-12R
JLCPCB Part #
C19430691
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS