NCR1WSKR-52-4K7
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-4K7
JLCPCB Part #
C19364252
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS