NCR1WSKR-52-3K9
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-3K9
JLCPCB Part #
C19574821
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS