NCR1WSKR-52-3K3
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-3K3
JLCPCB Part #
C19530413
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS