NCR1WSKR-52-39R
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-39R
JLCPCB Part #
C19386661
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 39Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS