NCR1WSKR-52-270R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-270R
JLCPCB Part #
C19451627
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 270Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS