NCR1WSKR-52-15R
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-15R
JLCPCB Part #
C19333650
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15Ω 1W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS