NCR100KR-73-910R
MFR.Part #
NCR100KR-73-910R
JLCPCB Part #
C19321275
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 910Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS