NCR100KR-73-75R
MFR.Part #
NCR100KR-73-75R
JLCPCB Part #
C19494647
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 75Ω Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS