NCR100KR-73-3K9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR100KR-73-3K9
JLCPCB Part #
C19434405
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS