NCR100KR-73-3K3
MFR.Part #
NCR100KR-73-3K3
JLCPCB Part #
C19383112
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS