NCR100KR-73-2K2
MFR.Part #
NCR100KR-73-2K2
JLCPCB Part #
C19488217
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS