NCR100KR-73-22R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR100KR-73-22R
JLCPCB Part #
C19609886
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 22Ω Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS