NCR100KR-73-15R
MFR.Part #
NCR100KR-73-15R
JLCPCB Part #
C19488894
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15Ω 1W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS