NCR100KR-73-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR100KR-73-10R
JLCPCB Part #
C19394467
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 1W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS