MOF4WVJT-77-33K
MFR.Part #
MOF4WVJT-77-33K
JLCPCB Part #
C1402400
Description
-55℃~+250℃ 33kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS