MOF4WVJT-77-100K
MFR.Part #
MOF4WVJT-77-100K
JLCPCB Part #
C1402329
Description
-55℃~+250℃ 100kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS