MOF4WVGT-77-68K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MOF4WVGT-77-68K
JLCPCB Part #
C1402828
Package
Plugin,D9xL20mm
Description
-55℃~+250℃ 4W 68kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS