MOF3WVJT-77-150K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MOF3WVJT-77-150K
JLCPCB Part #
C3487662
Package
Plugin,D6xL16.5mm
Description
-55℃~+250℃ 150kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS