MHP-50PTA52-5K6
MFR.Part #
MHP-50PTA52-5K6
JLCPCB Part #
C19450988
Description
-55℃~+150℃ 5.6kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS