MHP-50PTA52-56K
MFR.Part #
MHP-50PTA52-56K
JLCPCB Part #
C19577575
Description
-55℃~+150℃ 500mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS