MHP-50ATA52-9K1
MFR.Part #
MHP-50ATA52-9K1
JLCPCB Part #
C19460630
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS