MHP-50ATA52-75K
MFR.Part #
MHP-50ATA52-75K
JLCPCB Part #
C19313722
Description
-55℃~+150℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS