MHP-50ATA52-50K
MFR.Part #
MHP-50ATA52-50K
JLCPCB Part #
C19336471
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS