MHP-50ATA52-3K9
MFR.Part #
MHP-50ATA52-3K9
JLCPCB Part #
C19532101
Description
-55℃~+150℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS