MHP-50ATA52-2K7
MFR.Part #
MHP-50ATA52-2K7
JLCPCB Part #
C19572934
Description
-55℃~+150℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS