MHP-50ATA52-2K2
MFR.Part #
MHP-50ATA52-2K2
JLCPCB Part #
C19442201
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS