MHP-50ATA52-18R
MFR.Part #
MHP-50ATA52-18R
JLCPCB Part #
C19324199
Description
-55℃~+150℃ 18Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS