MHP-50ATA52-15R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MHP-50ATA52-15R
JLCPCB Part #
C19551381
Package
Plugin,D2.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS