MHP-50ATA52-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MHP-50ATA52-10K
JLCPCB Part #
C19298373
Package
Plugin,D2.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS