MHP-25PTA52-910R
MFR.Part #
MHP-25PTA52-910R
JLCPCB Part #
C19278690
Description
-55℃~+150℃ 250mW 910Ω Metal Film Resistors ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS