MHP-25PTA52-18K
MFR.Part #
MHP-25PTA52-18K
JLCPCB Part #
C19472191
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS