MHP-25ATA52-47K
MFR.Part #
MHP-25ATA52-47K
JLCPCB Part #
C19567830
Description
-55℃~+150℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS