MHP-25ATA52-3K3
MFR.Part #
MHP-25ATA52-3K3
JLCPCB Part #
C19313020
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS