MHP-25ATA52-270R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MHP-25ATA52-270R
JLCPCB Part #
C19531379
Package
Plugin,D1.8xL6.2mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS