MFR-50FTE52-8K45
MFR.Part #
MFR-50FTE52-8K45
JLCPCB Part #
C1377081
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS