MFR-50FTE52-806R
MFR.Part #
MFR-50FTE52-806R
JLCPCB Part #
C3355948
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS