MFR-50FTE52-7K15
MFR.Part #
MFR-50FTE52-7K15
JLCPCB Part #
C1376889
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS