MFR-50FTE52-78K7
MFR.Part #
MFR-50FTE52-78K7
JLCPCB Part #
C1376879
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS