MFR-50FTE52-76K8
MFR.Part #
MFR-50FTE52-76K8
JLCPCB Part #
C1377090
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS