MFR-50FTE52-750R
MFR.Part #
MFR-50FTE52-750R
JLCPCB Part #
C1377116
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS