MFR-50FTE52-6K65
MFR.Part #
MFR-50FTE52-6K65
JLCPCB Part #
C1377064
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS