MFR-50FTE52-6K49
MFR.Part #
MFR-50FTE52-6K49
JLCPCB Part #
C3380504
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS