MFR-50FTE52-6K04
MFR.Part #
MFR-50FTE52-6K04
JLCPCB Part #
C1377071
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS