MFR-50FTE52-69K8
MFR.Part #
MFR-50FTE52-69K8
JLCPCB Part #
C3353213
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS