MFR-50FTE52-619K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-619K
JLCPCB Part #
C1376217
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS