MFR-50FTE52-51R1
MFR.Part #
MFR-50FTE52-51R1
JLCPCB Part #
C3578741
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS