MFR-50FTE52-4K53
MFR.Part #
MFR-50FTE52-4K53
JLCPCB Part #
C1377314
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS