MFR-50FTE52-4K42
MFR.Part #
MFR-50FTE52-4K42
JLCPCB Part #
C1377422
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS