MFR-50FTE52-3K65
MFR.Part #
MFR-50FTE52-3K65
JLCPCB Part #
C1376238
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS